Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Capelle aan den IJssel. Najděte si jeden z hotely a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Capelle aan den IJssel, kde najdeme města Nieuwerkerk aan den IJssel, Rotterdam, Ridderkerk, Lekkerkerk a Barendrecht.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Bed & Breakfast Inndeberm 

Foto: Bed & Breakfast Inndeberm
Lokalita: Prins Alexander
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Bed & Breakfast Inndeberm is located on the edge of the forest. It offers guests their own detached, private cottage with free WiFi.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj typu Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby55 - 140 EUR za noc

2. De Oude Kern 

Foto: De Oude Kern
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

De Oude Kern is located in Capelle aan den IJssel and it offers an apartment with free Wi-Fi access. The property also has free parking. This apartment features a seating area including a TV.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby98 - 98 EUR za noc

Hotely v okolí Capelle aan den IJssel

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Capelle aan den IJssel jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Capelle aan den IJssel. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Capelle aan den IJssel.


3. B&B Het Boenhok 

Foto: B&B Het Boenhok
Lokalita: Lekkerkerk
Vzdálenost: 5.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Situated in Lekkerkerk in the Zuid-Holland region, B&B Het Boenhok features a garden. The property was built in 2013, and has accommodation with a terrace and free WiFi. The bed and breakfast is equipped with a TV.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: